Liseli kıza karne günü tecavüz

Liseli kıza karne günü tecavüz.11356
  • Giriş : 25.01.2009 / 17:13:00

YOZGAT'ın Yerköy İlçesi'nde, geçen cuma karne aldıktan sonra erkek arkadaşıyla buluşan lise öğrencisi 16 yaşındaki E.E., gece eve dönüp, ailesine 3 kişinin tecavüzüne uğradığını bildirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Geçen cuma günü öğleden sonra karnesi alan lise öğrencisi E.E., daha sonra sonra erkek arkadaşı 17 yaşındaki O.B. ile buluştu. Rahatça konuşmak isteyen iki arkadaş, iddiaya göre okulun arka tarafında ıssız bir yere geçtikten sonra, bulundukları yere 19 yaşındaki Emre İ. ve 20 yaşındaki İbrahim K. gelerek, iki arkadaşı tehdit edip, E.E.'ye tecavüz etti.

Gece geç saatlerde evine gelen E.E., durumu ailesine bildirip, 3 kişinin tecavüzüne uğradığını öne sürdü. Ailesiyle polise giden E.E., polis tarafından Yerköy Devlet Hastanesi'ne götürülerek muayene edildi.

Zanlılardan E.E.'nin erkek arkadaşı O.B. ifadesinde, E.E. ile yaklaşık bir yıldır arkadaşlık yaptığını belirterek, "Kız arkadaşım telefonla arayıp, aramızdaki kırgınlığın giderilmesi için okul önünde buluşmak istedi. Daha sonra sakin bir yere gidip konuşmayı teklif etti ve okulun arka kısmına dolaşarak konuşmaya başladık. Bu sırada yanımıza gelen İbrahim K. ve Emre İ. beni tehdit edip. kız arkadaşıma tecavüz etti. Ben de korukup kaçtım" dedi.

Başlatılan soruşturmada E.E.'nin ifadeleri doğrultusunda O.B.'nin yanısıra, İbrahim K. ve Emre İ.'yi gözaltına alan polis, zanlıları nöbetçi mahkemeye sevk etti. Mahkemece tutuklanan zanlılar Yozgat E Tipi Cezaevi'ne konuldu.

Tecavüze uğrayan E.E. ise detaylı tahliller için olaydan hemen sonra, Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Tutuklanan 3 gençten hangilerinin tecavüz ettiği, Adli Tıp raporunun sonucuna göre bilirlenecek.

VATAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*