Liselilerin kız kavgası kanlı bitti: 1 ölü

Liselilerin kız kavgası kanlı bitti: 1 ölü.7886
  • Giriş : 27.05.2009 / 13:01:00

Bursa'da liseli bir genç, aşık olduğu kızın erkek kuzeni ve arkadaşlarıyla girdiği bıçaklı kavgada 1 öğrenciyi öldürürken 2 öğrenciyide ağır şekilde yaraladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İddiaya göre, Zümrütevler Mahallesi Han Sokak'ta oturan Kübra B.(15), kuzeni Engin B.'nin (18) yanına giderek, Emre.T'nin yine kendisini takip edip rahatsız ettiğini söyledi. Bunun üzerine kuzeninin oturduğu Zümrütevler Mahallesi Han sokak içinde bekleyen Engin B., Emre T. ile kavgaya tutuştu. Gençlerin bu kavgası mahalle sakinleri tarafından ayrıldı. Ancak bir gün sonra tekrar görüşmek için birbirlerini aynı yere kavgaya çağırdılar.

ÖLÜMLE RANDEVU

Kuzen Engin B. ertesi gün randevu verilen yere, Tophane Endüstri Meslek Lisesi'nde okuyan 2 arkadaşı Hakan Aydın (18) ve Halil Şekerciler ve K.K. isimli arkadaşına da alarak giderken, umutsuz aşık Emre T. de Mimarsinan Endüstri Meslek Lisesinde okuyan arkadaşı İ. S.(16), Y.E.O (18), E.Y (17), S. A. (18) ile sokağa geldi.

Gençler arasında başlayan kavgada, Hakan Aydın, kalbine aldığı tek bıçak darbesiyle hayatını kaybederken aynı guruptan Halil Şekerciler ve K.K. isimli genç de vücüdunun çeşitli bölgelerine aldıkları bıçak darbeleriyle yaralandı. Olayın ardından Emre T, İ.S, Y.E.O, E.Y, S.A, ve E.B gözaltına alındı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*