Lojistik Meslek Yüksekokulu açıldı

Lojistik Meslek Yüksekokulu açıldı.16553
  • Giriş : 29.10.2008 / 17:57:00

Türkiye Lojistik Araştırmaları Eğitim Vakfı (TÜRLEV) tarafından kurulan Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu, 2008–2009 öğretim yılında eğitim vermek için kapılarını açtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Özellikle lojistik alanına odaklı bir eğitim politikası yürütecek olan Meslek Yüksekokul'u bu özelliği ile bir ilk oluyor.

Yüksekokul için çok önemli olan bu günde sabırsızlıkla beklenen öğrencilere kavuşmanın mutluluğunu yaşadıkları her halinden belli olan akademik kadro, sayın Atatürk ve silah arkadaşları için 1 dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı ile törene başladılar.

Lojistik bölüm öğrencisi Sibel Somuncu tüm öğrencilere hoş geldin konuşmasını yaptı. Müdür Zafer Aslan ve Mütevelli Heyet Başkan Vekili Mustafa Melek ile beraber Beykoz ilçesine ve yüksekokulumuzun kuruluşuna büyük emeği geçen belediye başkanı sayın Muharrem Ergül de açılış günü konuşmacı olarak yer aldı.

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulunun kuruluşu sırasında hamiliğini üstlenen Galatasaray Üniversitesi'nden Rektör Yardımcısı sayın Prof.Dr. Mehmet Şakir Ersoy ilk açılış dersini verdi.

Yerleşim olarak lojistik sektörüne yakınlığı ile dikkat çeken Beykoz bölgesinde eğitime başlayan Meslek Yüksekokulu'nda alanında uzman birçok akademisyen ve sektör uygulayıcıları ders verecek.

Yabancı birçok eğitim kurumu ve sektörel kuruluşlarla işbirlikleri olan okulda gelecek yıllarda farklı yeni bölümlerin açılması planlanıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*