Lopez artık kapandı

  • Giriş : 13.01.2007 / 00:00:00

Jennifer Lopez, artık dekolte kıyafetler giymek istemiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kendisi gibi şarkıcı olan eşi Marc Anthony ile mutlu giden evlilikleriyle o Hollywood’un örnek eşlerinden... Kendisi gibi şarkıcı olan eşi Marc Anthony ile mutlu giden evlilikleriyle herkese örnek olan Lopez, 2006’nın kendisine uğurlu geldiğine inanıyor. Hem iş hayatında hem de özel hayatında aradığı mutluluğu bulan Lopez, 2007 yılından da aynı şeyleri temenni ediyor. Evlendikten sonra dergilere poz vermek için bir hayli titiz davranan seksi yıldız, Harper’s Bazaar dergisinin bu aykı sayısı için ünlü fotoğrafçı Alexi Lubomirski’nin objektifinin karşısına geçmeyi kabul etti.

TEDAVİ GÖRMÜYOR

Dergiye yeni yıl ile ilgili beklentilerini anlatan ünlü şarkıcı, yeni yılda bebek sahibi olacağına dair çıkan dedikoduları yalanladı. "Hamile değilim, yazıldığı gibi hamile kalabilmek için de tedavi görmüyorum. Tüm bu dedikodular, ünlü olmanın bedellerinden biri. Bunlardan etkilenmemeyi zamanla öğreniyorsunuz" diyen ünlü şarkıcı, eşi Marc Anthony’nin önceki evliliğinden olan üç çocuğuyla ilgilenmeye bayılıyor. Annelik duygusunu şimdilik onlarla tatmin ettiğini söyleyen Lopez, çocuk sahibi olma konusunda kaderci davranıyor.

DEKOLTEYE SON

Eskisi gibi dekolte kıyafetler giymeyen güzel yıldız, değişen giyim tarzıyla dikkat çekiyor. Lopez yeni giyim tarzını şu sözlerle anlatıyor: Şimdilerde kendimi fular yakalı bluzlara daha yakın hissediyorum. Bu aralar Balenciaga’ya bayılıyorum. Kadınların bir zamanlar giydikleri, şu eldivenli şapkalı dönemleri seviyorum.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious