Lost severlere kötü haber

  • Giriş : 17.01.2008 / 11:04:00

Sevilen dizinin önümüzdeki sezon yayınları tehlikeye girdi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

CSI, Grey's Anatomy, Heroes gibi dizilerinin meraklıları da, geçen haftaki bölümlerden sonra bu keyiflerine veda etti. Üç popüler dizinin de elde hiçbir hazır senaryosu kalmadığı için yayınları bitti.
"Desperate Housewives,", "House," "Lost," ve "24" karanlığa gömülen diğer bazı çok seyredilen diziler. Bu hafta bazı büyük stüdyoların düzinelerce yazarla kontratlarını iptal etmeleri de, bu dizilerin büyük bölümünün bahar aylarında yeniden ekrana gelmesini uman seyircileri hayal kırıklığına uğratacak. Çünkü, kontratların iptal edilmesi, söz konusu programların gelecek yılki yayınlarını da tehlikeye soktu.

Birçok televizyon meraklısının, "prime time" yayınlarının sürekli, tekrar bölümlerden oluşması üzerine, televizyon seyretme alışkanlığında değişiklikle oluşmaya başladı. Gazetelere konuşan Amerikalılar, internete yönelmeye başladıklarını ifade ediyor. Syracuse Üniversitesi popüler kültür uzmanı Profesör Robert Thompson, kontrat iptallerinin ve grevin yaz aylarında da devam etmesi halinde, "televizyona bakışta büyük değişimler yaşanabileceğine" dikkat çekiyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious