Lost'ta 5. sezon erken başlıyor

Lost'ta 5. sezon erken başlıyor.13152
  • Giriş : 12.11.2008 / 12:36:00

Ülkemizde TNT kanalında eski bölümleri yayınlanan "Lost" dizisinin 5. Sezonu ABD'de planlanandan daha erken yayınlanmaya başlayacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ülkemizde de yoğun ilgi gören "Lost" dizisinin 5. Sezonu planlanandan daha erken yayınlanmaya başlayacak. "Hollywood Reporter" a göre;ABC 21 Ocak Çarşamba günü Lost'un 5. Sezonunu yayınlamaya başlayacak. Yayından önce 1 saat boyunca tanıtımı yapılacak olan dizinin büyük ilgi çekmesi bekleniyor.

Dizinin 5. Sezonunun 17 bölüm olması bekleniyor.Ayrıca; 1.sezondan itibaren dizide gördüğümüz bir kadın karakter 5.sezon'da hiç ama hiç görünmeyecek ama 6.sezonda tekrar dizide olacak, Charlotte ve Daniel Faraday cok daha aktif karakterler olacak, Mr.Eko'nun John Locke'a “You'r next!” (sıradaki sensin) demesiyle John Locke'un ölümü veya liderliği arasındaki bağlantıyı öğreneceğiz. Zaman yolculuğu olayının daha geniş ve farklı bir şekilde işlendiğini göreceğiz. Yine daha önce gördüğümüz sahnelerin aslında bir devamı oldugunu göreceğiz ve izleyeceğiz. 4 gözle bekliyoruz....

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*