Lucescu'da sona doğru

Lucescu'da sona doğru.11980
  • Giriş : 28.05.2007 / 08:49:00

Beşiktaş Futbol Şubesi Sorumlusu, "Lucescu'nun geleceğini duydum" diye konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Beşiktaş Futbol Şubesi Sorumlusu, "Kulüpte hoca konusunda tek yetkili Başkan Yıldırım Demirören, ama Lucescu'nun geleceğini duydum" diye konuştu.

Teknik direktör arayışlarında sona doğru yaklaşan Beşiktaş'ta herkes Başkan Yıldırım Demirören'in vereceği karara odaklanırken, Futbol Şubesi Sorumlusu Celal Kolot, Mircea Lucescu'nun yolda olduğunu açıkladı.
Jean Tigana'nın ayrılmasından sonra teknik adam konusunda çalışmalara başladıklarını ifade eden Kolot, "Elimizde yerli ve yabancılardan oluşan bir liste vardı. Lucescu bu isimler arasında yer alıyor. Yönetimde teknik direktör konusunda tek yetkili isim Başkan Yıldırım Demirören, ama yeni hocanın Lucescu olduğunu duydum" ifadelerini kullandı.
Celal Kolot, Lyon Teknik Direktörü Houllier ve Juventus'tan ayrılan Deschamps'a da menajerler aracılığıyla resmi teklif ilettiklerini de belirterek, yanıt beklediklerini kaydetti.
Bu arada Demirören'in, 1 - 2 gün içinde yönetimle bir araya gelerek yeni hocayı açıklayacağı belirtildi.
Öte yandan Ukrayna Ligi'nde şampiyonluk yarışına havlu atan Lucescu'nun takımı Shakhtar Donetsk dün kupa finalinde Dinamo Kiev'e 2-1 yenildi. Bu sonucun, Rumen teknik adamın, Shakhtar'dan ayrılması ihtimalini güçlendirdiği kaydedildi.

Kaynak: MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious