Lucescu’dan büyük vefa!

Lucescu’dan büyük vefa!.9845
  • Giriş : 19.05.2009 / 09:47:00

Werder Bremen’le UEFA finaline çıkacak olan S.Donetsk’in hocasından büyük jest!..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Saracoğlu'nda yarın W.Bremen'le UEFA finaline çıkacak olan S.Donetsk'in hocası, daha önce çalıştırdığı G.Saray ve Beşiktaş'ın taraftar gruplarına 50'şer bilet satın aldı

WERDER Bremen'le Saracoğlu Stadı'nda yarın UEFA finaline çıkacak olan S.Donetsk'in teknik patronu Mircea Lucescu, 'vefa'nın sadece İstanbul'da bir semt olmadığını gösterdi. Vatan Gazetesi'nin haberine göre, Türkiye'de görev aldığı sürece sıkça eleştirilen Romen hoca, daha önce çalıştırdığı G.Saray ve Beşiktaş taraftarlarına büyük bir jest yaptı.

G.SARAY'A Süper Kupa ve Türkiye şampiyonluğu, Beşiktaş'a ise 100. yıl şampiyonluğunu yaşatan kurt hoca “İki kulüp taraftarı da beni inanılmaz bir şekilde uğurladı. Onları hayatım boyunca unutamam” dediği Ultraslan ve Çarşı'ya 50'şer bilet yolladı.

FENER'İ ÇOK İSTİYOR

DÜN İstanbul'a gelen Luce'nin ziyaretinin ilginç bir yönü daha var. Bülent Korkmaz'ın ayağını kaydırmaya hazırlanan G.Saray yönetimi tecrübeli hocayı getirmek istiyor ama Lucescu'nun hedefi farklı. Hoca arayan F.Bahçe'yi şampiyon yapmak isteyen Luce, böylece 3 Büyük'le de bu zaferi yaşamak istiyor. Romen hoca mali gücüne hayran olduğu Kanarya ile Avrupa'da kupa kaldırmayı da hedefliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*