Lucescu'ya 4 maç ceza

Lucescu'ya 4 maç ceza  .8132
  • Giriş : 14.03.2008 / 09:18:00

Romanya ikinci liginde geçen hafta sonu alınan mağlubiyetin ardından bayan hakeme hakaret eden FC Braşov Teknik Direktörü Razvan Lucescu'ya 4 maç, kulüp başkanı Dinu Gheorghe'ye ise 2 ay hak mahrumiyeti cezası verildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Futbol Disiplin Komitesi, Dinamo II-FC Braşov maçında konuk takımın teknik heyetiyle hakem Teodora Albon arasındaki söz düellosunu masaya yatırdı. 2-1 kaybedilen maçtan sonra bayan hakemin üstüne yürüyen ve hakaret savuran Razvan Lucescu 4 maç ceza alırken; kulüp başkanı Dinu Gheorghe'ye ise 2 ay ceza verildi. Komite ayrıca; her ikisini 6'şar bin ley (1700 euro) para cezasına çarptırdı. Lucescu'nun dilediği özür ise cezayı hafifletmeye yetmedi. Bu arada cezayı yetersiz bulan hakem Teodora Albon ise 'Bu kadar ucuz kurtulamazlar, onları mahkemeye vereceğim.' dedi.

Razvan Lucescu'un çalıştırdığı FC Braşov, 19. haftadaki 2-1'lik Dinamo II yenilgisine rağmen 49 puanla açık ara liderliğini sürdürüyor. İkinci sıradaki takımın 10 puan önünde bulunan FC Braşov'un birinci lige çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious