Lugano, Atletico Madrid'de iddiası

Lugano, Atletico Madrid'de iddiası.17940
  • Giriş : 17.05.2009 / 08:28:00

İspanyol basını, sezon sonunda Fenerbahçe’deki sözleşmesi bitecek olan Uruguaylı savunma oyuncusunun Atletico Madrid ile her konuda anlaşmaya vardığını belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'deki sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Lugano'nun, İspanya'nın Atletico Madrid takımı ile anlaştığı ileri sürüldü.

İspanyol basını, Lugano'nun menajeri Juan Figer'in, Madridli yöneticilerle geçtiğimiz ay yaptığı görüşmede her konuda anlaşmaya vardığını, ayrıca yüksek bir komisyon da alacağını yazdı.

Lugano'nun, Atletico Madrid'ten alacağı ücretin Fenerbahçe'nin verdiği paradan az olduğu ancak bu oyuncunun Türkiye'de oynamak istemediği için böyle bir tercih yaptığı belirtildi.

Açıklama yakında

Atletico Madrid'in geçtiğimiz günlerde Portekizli oyun kurucu Maniche ile yollarını ayırmasının nedenlerinden birinin de Lugano'nun transferi olduğu ifade edildi. İspanyol kulübünün, önümüzdeki günlerde Lugano konusunu kamuoyuna açıklayacağı kaydedildi.

Bu arada Marca gazetesi de Fenerbahçe'nin sezon sonunda teknik direktör Luis Aragones'i göndereceğine kesin gözüyle bakıldığını ve tecrübeli hocanın Atletico Madrid'in yeni spor direktörü olacağını öne sürdü. Aragones için Atletico Madrid'in “evi gibi” olduğunu vurgulayan İspanyol gazetesi, “Luis'in dönüşü Atletico Madrid'in son dönemlerde eleştirilen kimliğini yeniden bulmasını sağlayacak” yorumunda bulundu.

Milliyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*