Lugano da Fener'den ayrılıyor

Lugano da Fener'den ayrılıyor.16129
  • Giriş : 31.01.2009 / 10:01:00

Fenerbahçe ile anlaşamayan Uruguaylı, Lazio’ya gidiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Talep ettiği 3 milyon euro'yu yönetimin vermemesi üzerine masadan kalkan tecrübeli stoper, Figer aracılığıyla İtalyanlar'a 'Evet' dedi. Lugano tıpkı Tuncay ve Aurelio gibi bedelsiz ayrılacak

İstediği kabul olmayınca

ALEX ve Roberto Carlos ile sözleşme yenileyerek rahatlayan Fenerbahçe Yönetimi'ni Diego Lugano çok terletecek! Sözleşme yenilemek için Sarı-Lacivertliler ile yaptığı görüşmede Uruguaylı futbolcu yıllık 3 milyon euro talep etti ancak Fenerbahçe'nin 2 milyon eurodan yukarı çıkmayacağını belirtmesi üzerine toplantı masasından kalkarak odayı terk etti.

Zenit'e satmamışlardı

İTALYAN sitesi tuttomercato.com, Lugano'nun; Roma kulübü SS Lazio ile anlaşmaya vardığını yazdı. Menajeri Juan Figer'e tam yetki veren Uruguaylı defans oyuncusunun, Lazio'dan senelik 2.8 milyon euro alacağı ifade edildi. Ancak bu transferde en çok zararlı çıkacak olan takım ise Fenerbahçe olacak. Lugano'yu Zenit istemiş, Kanarya 4 milyon euroyu az bulmuştu.

Elden kaçırmada 3. dalga

FENERBAHÇE ile sözleşme yenilemeyen Lugano, sezon sonunda serbest kalacak ve Lazio'ya bonservis bedeli olmadan imza atabilecek. Tuncay Şanlı ve Mehmet Aurelio'yu da aynı sebeplerden elinden kaçıran Fenerbahçeli yöneticilerin, 3. kez bu hatayı tekrarlamamak için yoğun bir çaba harcadığı ve Lugano'yu ikna etmeye çalıştığı öğrenildi.

Star

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*