Lugano rotayı belirledi

Lugano rotayı belirledi.17940
  • Giriş : 26.06.2009 / 21:24:00
  • Güncelleme : 26.06.2009 / 21:43:15

F.Bahçe ile sözleşmesi dolan Diego Lugano Arjantin basınına yaptığı açıklamada hedefinin Avrupa'nın büyük ligleri olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe ile sözleşmesi biten Uruguaylı defans oyuncusu Diego Lugano, Arjantin basınına yaptığı açıklamada bundan sonraki Futbol yaşantısını Avrupa'nın büyük liglerinden birinde sürdürmek istediğini söyledi.

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Diego Lugano Arjantin basınına yaptığı açıklamada, kariyerine Avrupa'nın büyük liglerinden birinde devam etmek isteğini söyledi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın 2 hafta önce yaptığı "Lugano ile tüm bağlarımızı kopardık" açıklamasına karşın, Uruguaylı futbolcunun henüz hiç bir takımla anlaşmaya varmaması kafalarda soru işareti yaratıyordu.

Lugano, Arjantin basınına verdiği son röportajda, Fenerbahçe taraftarının umudunu biraz daha azalttı. Transfer için aceleci davramadığını belirten Lugano, amacının Avrupa'nın büyük liglerinden birinde forma giymek olduğunu, Menajeri Juan Figer'in de İspanya'da görüşmelerde bulunduğunu söyledi

Lugano, "28 yaşındayım ve önümde iyi bir fırsat var. Menajerim bana teklifler olduğunu söylüyor. Biraz bekleyip en doğru seçimi yapacağım" dedi.

Lugano'nun açıklamalarına yer veren "tyc- sports" söz konusu takımlar arasında, Milan, Lazio, Fiorentina ve Real Madridle birlikte, Arjantin kulüpleri Boca Junıors ve River Plate'i de saydı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*