Lunaparkta facia

Lunaparkta facia.19362
  • Giriş : 29.06.2008 / 11:41:00

17 yaşındaki çocuk, yasak bölgeye girdi, lunapark treni çocuğa tam hızla çarptı. Kafası kopan çocuk, feci şekilde can verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

ABD'nin Cobb County'deki lunaprkında meydana gelen kaza, şok etkisi yarattı. ABD'de yaygın olan hızlı lunapark trenleri ya da diğer adıyla "korku treni", rayların kenarına tırmanan 17 yaşındaki çocuğa, tam hızla çarptı.

Tüm uyarı tabelalarına rağmen arkadaşıyla birlikte korkuluklara tırmanan, bariyerleri aşan çocuğa, müthiş bir hızala gelen lunapark treni çarptı. Çarpmanın etkisiyle kafası kopan çocuk, feci şekilde can verdi. Kana bulanan trenin içindekiler, dehşete kapıldı, olayı görenler dondu kaldı.

İsmi açıklanmayan 17 yaşındaki çocuğun ölümü, tüm Amerika'yı şoke etti. Geçen yıl da "Batman- ride" adlı bu lunapark treninde bir ölüm olayı daha medydana gelmişti. Ancak bu kez polis "Lunapark treninin etrafı korkuluklar ve bariyerlerle çevrili, her yerde uyarı tabelaları mevcut. Sadece yetkili personelin o bölgeye girmesi mümkün. Kimse bu bariyerleri aşmamalı" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious