M. Ali Birand yaralandı

  • Giriş : 31.07.2006 / 00:00:00

Gazeteci Mehmet Ali Birand, teknede düşerek yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre, eşi ile birlikte tekne yolculuğuna çıkan gazeteci Mehmet Ali Birand, ani dalga yüzünden teknede düşerek dizinden yaralandı. Eşi ile birlikte Fethiye’de Esnaf Hastanesine gelen Birand’a ilk müdahale ortopedi servisinde yapıldı.

Birand, önemli bir şeyi olmadığını belirterek, ’’Teknede ani dalga nedeniyle dizimi vurdum. Tetkik yaptırıyorum’’ dedi. Birand, bir süre hastanede kaldıktan sonra tekerlekli sandalyede yanında eşi Cemre Birand’la birlikte ayrıldı

Cemre Birand ise ’’Eşim uyuyordu. Ani bir dalga nedeniyle aniden teknede düştü. Biz de hemen hastaneye geldik. Şimdi Bodrum’a gidiyoruz. Oradan İstanbul’a geçeceğiz’’ diye konuştu.

Birand’a ilk müdahaleyi yapan Ortopedist doktor Şahzuar Ballıoğlu,’’Hastanın her iki dizinde menüsküste yırtık var. İç yan bağda kopma, ayrıca ön çapraz ve arka bağda zedelenme mevcut. Mutlaka ameliyat olması gerekiyor. Şu anda tatilde olduğunu söyledi. Biz ilk müdahaleyi yaptık. İstanbul’daki doktorunun yanına gitmesi için Bodrum’a uğurladık’’ dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious