M.Ali Yılmaz'dan Haluk Ulusoy'a destek...

  • Giriş : 23.03.2007 / 00:00:00

Spordan Sorumlu Devlet Eski Bakanı Mehmet Ali Yılmaz, mevcut Futbol Federasyonu'nun başarılı olduğunu belirterek, şartların oluşmaması halinde seçime gitmek zorunda olmadığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Skyturk'te Interaktifspor'a katılan Yılmaz, futboldaki kaos ortamının üzücü olduğunu belirtti. Özellikle Devlet Bakanı Mehmet Ali Şahin'in tartışmalarının içinde olmasının kendisini rahatsız ettiğini belirten Yılmaz "Bakan çözücü olmalıdır." dedi.
Futbol Federasyonu'na yapılan genel kurul çağrısının faaliyetleriyle ilgili değil, Başbakanlık Teftiş Kurulu'nun raporlarıyla ilgili olduğunu da hatırlatan Mehmet Ali Yılmaz, "Federasyon bence başarılı. Özellikle hakemler çok iyi. Gördüklerini çalıyorlar. Bu sezon hakem entrikası yaşanmadı. Eğer yeterli imza toplanmadıysa seçime gitmek zorunda değiller. Görev sürelerini tamamlayabilirler." diye konuştu.
Bu arada Milli Takımın Avrupa Şampiyonası elemelerinde Yununistan ve Norveç ile oynayacağı maçlara da değinen Yılmaz, futbolcuların enerjisi ve Fatih Terim'in tecrübesiyle Türkiye'nin iki rakibini de geride bırakacağına inandığını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious