Maç biletleri satışta

Maç biletleri satışta.20525
  • Giriş : 17.10.2008 / 22:09:00

Fenerbahçe'nin 5 Kasım Çarşamba günü Şampiyonlar Ligi rövanş müsabakasında Arsenal FC ile yapacağı maçın biletleri satışa çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Öncelikli olarak bilet talebinde bulun taraftarların biletlerini Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu Maraton Alt Kombine Kart Satış Merkezi'nden pasaport fotokopisi, seyahat ve konaklama bilgileriyle 33 İngiliz paundu karşılığında aşağıda ekte bulunan deklarasyon formunu doldurarak alabilirler." denildi.

Bu arada açıklamada, müsabakanın oynanacağı Emirates Stadı'nda sigara içilmediği hatırlatılarak, taraftarlara şu uyarılarda bulunuldu: "Müsabakanın oynanacağı EMIRATES Stadı'nda hiçbir şekilde sigara içilmemektedir. Ayrıca müsabaka başlama saatinden 2 saat öncesi statta bulunulması gerektiği; stada alkol, yanıcı madde sokulmayacağı, bileti olmayan seyircilerimizin stat çevresine alınmayacağını ve de maç günü kesinlikle bilet satışı yapılmayacağı bilgisi, ARSENAL FC Kulübü ve Özel güvenlik birimlerince tarafımıza iletilmiştir. Konuya duyarlı olmanızı ve ev sahibi kulüp ile yerel güvenlik birimlerine yardımcı olmanızı önemle rica ederiz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*