Maç saatleri değişti!

  • Giriş : 05.04.2007 / 00:00:00

Beşiktaş ile Çaykur Rizespor arasında oynanacak olan Süper Ligin 27. hafta mücadalesinin tarihi ve saati 2. kez değişti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türkiye Futbol Federasyonu bu karşılaşma ile ilgili olarak önce 6 Nisan Cuma günü saat 20.00`de oynanmasına karar vermişti. Ardından müsabaka 8 Nisan Pazar günü saat 19.00`a alındı. Ancak siyah - beyazlı kulübün 11 Nisan Çarşamba günü Fenerbahçe ile oynanacak olan Fortis Türkiye Kupası yarı final karlışmasını hedef göstererek bu müsabakanın tarihini rakibi ile aynı güne alınmasını istemişti. Bu hafta başı Futbol federasyonuna itirazısını yapan Beşiktaş Kulübü`nün gerekçisi mahkul bulundu. Sonuç olarak 27. haftada İnönü Stadı`nda oynanacak Beşiktaş - Çaykur Rizespor karşılaşmasının 7 Nisan Cumartesi günü saat 21.15`de oynanmasına karar verildi. Fenerbahçe ise deplasmanda oynayacağı Kayserispor maçının saati aynı gün 19.00`dan 18.30`a alındı.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Beşiktaş As Başkanı Levent Erdoğan, verilen kararın isabetli olduğunu ve Fenerbahçe ile aynı gün oynacayaklarından dolayı herhan ki bir eşitsizliğin önüne geçildiğini ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious