Maça çıkıyoruz savaşa değil!

Maça çıkıyoruz savaşa değil!.14460
  • Giriş : 20.02.2009 / 14:43:00
  • Güncelleme : 20.02.2009 / 14:46:31

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav "İNTİKAM" içeren başlıklara öfkelendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İlhan Cavcav, onursal başkanı olduğu Hacettepe'yi farklı yenen Fenerbahçe için DHA'ya verdiği röportajda "Babalar ve abiler, torunun canı yanınca, o yanan canın acımaması için, onun canını yakmak için uğraşacak'' demişti. Bunun bazı organlarca "intikam alacağız" şeklinde alıntı yapması Cavcav'ın kulübün resmi internet istesinden açıklama yapmasına neden oldu.

Açıklama şöyle:

"Kulüp Başkanımız İlhan Cavcav'ın, 18 Şubat 2009 tarihinde DHA'ya (Doğan Haber Ajansı) verdiği röportaj; bu kurumun bünyesindeki bir internet sitesinde aynen saptırılmadan yayınlanmıştır. Haberin doğru servis yapılmasına karşın, bugün bazı gazetelerde Başkanımız İlhan Cavcav'ın verdiği beyanatın çarpıtılarak aktarıldığı görülmüştür. Başkanımız İlhan Cavcav konuyla ilgili olarak açıklama gereği duymuş ve şunları ifade etmiştir:

"Yıllarını spora ve futbola adayan bir kişi olarak, benim intikam sözü gibi bir cümle kullanmam söz konusu olmaz, olamaz. Futbol maçına çıkıyoruz, savaşa değil. Kimseden intikam alacak halimiz yok. Seyirciyi ve kamuoyunu yanıltanları, verdiğim beyanatı çarpıtanları şiddetle kınıyorum. Yaptığım röportaj çarptırılmıştır. Kamuoyunun bilgisine"

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*