"Maçı alacağım dedi"

  • Giriş : 03.04.2008 / 00:20:00

Zico yedikleri ilk golün ardından şoku kısa sürede atlattıklarını ifade ederken Devid'e gönderme yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Zico: "Oyunun maçlarında biraz çekingen davranarak ve ilk defa bu seviyede olduğumuz için istediğimiz gibi oynayamadık. İlk golü yedikten sonra da şok yaşadık ama onu atlattıktan sonra istediğimiz gibi oynamaya başladık. Maça kötü başlayınca ki bu tip maçlarda böyle olur rakip bizi cezalandırdı diyebiliriz ama kısa süre içerisinde toparlandık ve istediklerimizi yapmaya başladık."

"Golde özellikle herhangi bir futbolcu olsa da bu gol olurdu. Bu daha önce kendi kalemize attığımız gollerden farklıydı. Bazen bu tip pozisyonlar oluyor. Deivid bu talihsiz golün ardından herhalde maçı ben alacağım dedi ve sonra da golü atarak aldı."

"Özellikle ilk yarıda oyuncularmız sahada hapis gibiydiler ve bu da hareketsizlikten kaynaklanıyordu. Biz de devre arasında bunu değiştirmemiz gerektiğini oyuncularımıza söyledik. Oyuna daha uyanık girip topu daha çok istedik ve hedefimize de ulaştık."

"Oyuncuların performansından çok memnunum. Oyuncularımız kendilerini ne kadar hazır tutarlar ve girdiklerinde de iyi olurlarsa, Maldonado ve Semih gibi örnmekler çok önemli. Bir teknik adam da yedek kulübesine baktığında bunları görebilirse sevinir."

"Ben yüzdelerle konuşmayı sevmiyorum. Ama skorda olabilecek 3 sonuçtan 2'si bizim lehimize. Biz ikinci yarıdaki oyunumuzu İngiltere'de de gösterirsek oranda da karlı çıkarız. Chelsea'de İngiltere'de kendi evinde beraberlikler mağlubiyetler almış bir takım."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious