Maçlara Kezman damgası

Maçlara Kezman damgası.13047
  • Giriş : 28.01.2008 / 09:41:00

3 gün önce kupada Alanya'ya 4 gol atan Sırp futbolcu, kalitesini dün de gösterdi ve Sivasspor ağlarını iki kez havalandırıp, maçı kopardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Urfa, Alanya, Sivas
Bıçak altına yattıktan sonra Semih’e kaptırdığı formasını geri alabilmek için büyük uğraş veren Mateja Kezman, 4 günde kendine geldi. Sakatlıktan sonra ilk golünü kupada Şanlıurfa’ya atan, hafta içinde Alanya ile oynanan kupa sınavında ağları tam 4 kez havalandıran Sırp futbolcu, dün oyuna 74’te girdi. 16 dakika içinde iki nefis gole imza koyup, takımını rahatlatan Kezman, ilk golden sonra depar atıp, Fenerbahçe tribünlerine koştu ve sevincini taraftarla paylaşıp, formasına olan sevgisini gösterdi.

‘Çok önemli gollerdi’
Maçı koparan gollere imza attığı için çok mutlu olduğunu ifade eden Kezman, taraftara da mesaj gönderdi. Sırp oyuncu, “Taraftar bana karşı sürekli sabır gösterdi ve arkamda durdu. Bu gollerle özgüvenim yerine geldi. Çünkü gol olmadan bir golcünün özgüveni yerine gelmez. Başkanımız ve yöneticilerimizin verdiği destek de çok önemli. Başkanımız benden bir patlama bekledi. Ben de bunu Alanya ve bugünkü maçta yaptığımı düşünüyorum. İlk golümü yönetime ve eşime armağan ettim” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious