Macro Micro’da PR’ın dümenine Şengül geldi

Macro Micro’da PR’ın dümenine Şengül geldi.12865
  • Giriş : 15.10.2008 / 20:23:00

Reklam ve halkla ilişkiler sektörünün önde gelen firmalarından MACRO MİCRO yeniden yapılandırdığı Halkla İlişkiler Bölümü’nün başına ABD’de başarılı çalışmalara imza atan Gökhan Şengül'ü getirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şimdiye kadar YURTBAY SERAMİK, FAGOR, ÇAYKUR, BİODER, BİOXCİN, BİOMEENN, YILDIZ ENTEGRE, STORKS PIRLANTA , DİZAYN GRUP, SEMA HASTANESİ, ETÇİİ, CACHAREL, PİERRE CARDİN, MİKROSAN, AYMERKEZ başta olmak üzere bir çok firmaya danışmanlık yapan firma bu transferle sektöründe daha da büyümeyi hedefliyor.
Son olarak GCI (Grey Communications International) Halkla İlişkiler bünyesinde danışman olarak görev yapan Gökhan Şengül, 15 Ekim 2008 tarihi itibariyle MACRO MİCRO bünyesindeki yeni görevine başladı.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Şengül, kariyerine ilk olarak Finansal Forum Gazetesi'nde ekonomi muhabiri olarak başladıktan sonra halkla ilişkiler sektörünün önemli ajanslarında danışman pozisyonunda görev aldı.

Bersay İletişim Danışmanlığı ve NPR İletişim Danışmanlığı'nda ulusal ve uluslar arası markalara iletişim danışmanı olarak hizmet veren Şengül, yurt dışına çıkmadan önce Türkiye'de GCI Halkla İlişkiler bünyesinde bir çok kurumsal firmaya da hizmet vermişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*