Made Expo Fuarı'na Türk damgası

Made Expo Fuarı'na Türk damgası.19890
  • Giriş : 17.03.2017 / 11:22:00

İnşaat sektöründe dünyanın en iyi fuarlarından biri olan Made Expo 2017 Fuarı 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

2005 yılından bu yana ahşap sektöründe faaliyet gösteren Novawood; Made Expo Fuarı’nda doğal, dayanıklı dış mekân cephe ve zemin kaplama koleksiyonlarını ziyaretçilerle buluşturdu

Her yıl binlerce sektör profesyonelinin buluşma noktası olan Made Expo Fuarı, bu yıl 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında Milano’da gerçekleştirildi. İnşaat ve yapı sektörünün en kapsamlı fuarlarından biri olarak kabul edilen Made Expo’da, inşaat sektörünün ihtiyacını ve beklentisini karşılayacak en yeni teknolojilerle üretilen çok sayıda ürün sergilendi. Türkiye’den 18 firmanın katıldığı fuarda Novawood deck ve cephe ürünlerinin yanı sıra iç mekân duvar kaplamaları ve tasarım ürünlerini de sergiledi.

Sektörle ilgili gelişmeleri, yenilikleri ve fırsatları yerinde görme ve değerlendirme fırsatı sunan Made Expo Fuarı’nın büyük önem taşıdığını ifade eden Novawood Genel Müdürü Yakup Kayataş; “Dünyada yaklaşık 37 bin kişinin ziyaret ettiği Made Expo, yapı ve inşaat sektörünün en önemli uluslararası platformlarından biri. Doğanın bize sunduğu en güzel hediye olan ahşabı, soluk alıp veren yaşam alanlarına dönüştürmek hedefiyle yola çıkan Novawood olarak standımızda ahşabın natürel güzelliğini çok farklı tasarım seçenekleri ile buluşturan koleksiyonlarımızı sergiledik. Novawood olarak ürünlerimiz ve sektörün ilgisini çeken yeniliklerimizle fuardan çok olumlu geri dönüşler aldığımızı söyleyebiliriz” dedi.

Thermowood teknolojisinin Türkiye’deki ilk temsilcisi

Thermowood teknolojisinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan Novawood, Thermowood teknolojisiyle üretilen ürünlerini de fuarda sergiledi. Ahşabı en doğal ve mükemmel haliyle korumak için uygulanan bir ısıl işlem yöntemi olan Thermowood işleminden sonra sertleşen ve daha dayanıklı hale gelen ahşap, özellikle dış mekân zemin ve cephe kaplama öne çıkıyor. Çürüme ve mantar oluşumuna dirençli hale geldiği için ıslak mekânlarda güvenle kullanılabilir. Ayrıca ısı geçirgenliği az olduğu için dış mekânlarda tercih ediliyor.

Novawood, ürün yelpazesini sektörün ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak, sürekli yenileyerek ve geliştirerek, yaşam alanları için en doğal, sağlıklı ve şık parke ürünlerini koleksiyonunda buluşturuyor. Koleksiyonlar; yatak odasından salona, mutfaktan bahçeye, havuz kenarlarından alışveriş merkezlerine kadar her mekânda güvenle kullanılabiliyor. Novawood, sağlamlık ve dayanıklılık ilkesi ile doğal ahşap görünümünü ve konforunu yaşatırken, zengin renk ve desenleri ile her stile uygun alternatifler sunuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*