Madonna, Angelina Jolie'ye özendi

  • Giriş : 11.10.2006 / 00:00:00

Amerikalı pop yıldızı Madonna’nın (48) Afrika ülkesi Malavi’den bir çocuk evlat edindiği açıklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


İngiliz Sun gazetesinin, evlat edinilen bir yaşındaki çocuğun babasına dayandırdığı haberinde, safari şapkası takan Madonna’nın sırtında bir çocukla gülümserken çekilmiş fotoğrafına da yer verildi.
Sun ve Daily Mail gazeteleri, Madonna’nın, annesi doğumdan sonra ölen 13 aylık David Banda’yı evlatlık seçtiğini yazarken çocuğun babası Yohane Banda (32), her iki gazeteye yaptığı açıklamada, oğlunun Malavi’deki yoksulluktan kurtulacağı için mutlu olduğunu söyledi.
Yohane Banda, "Çok mutluyum. Gördüğünüz gibi benim köyüme yoksulluk hakim" diyerek, oğlunu yetişterecek gücü olmadığını, Madonna ile tanışmadığını, ancak kendisine oğlunun "ünlü bir Amerikalı müzisyen" tarafından evlat edinildiğinin söylendiğini kaydetti.
Baba Banda, oğlunun kökenlerini öğrenmek için düzenli olarak ülkesine geleceğini öğrendiğini de sözlerine ekledi.
Gazeteler, yönetmen eşi Guy Ritchie’den bir kızı ve bir oğlu olan Madonna’nın, David’e Malavi’nin başkenti Lilongwe’de lüks bir evde baktığını, yasal işlemler tamamlandıktan sonra çocuğu İngiltere ve ABD’deki evlerinde yetiştirmeyi planladığını yazdılar.
Madonna’nın sözcüsü geçen hafta ünlü popçunun Malavili yetkililerinin bu ülkeden bir çocuk evlat edindiği yolundaki açıklamalarını yalanlamıştı. Sözcü, söz konusu haberler konusunda ise henüz yorumda bulunmadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious