Madonna, verdiği konserde yuhalandı!

Madonna, verdiği konserde yuhalandı!.9610
  • Giriş : 17.12.2008 / 17:05:00
  • Güncelleme : 17.12.2008 / 16:52:44

Amerikalı pop yıldızı Madonna, Brezilya'daki ikinci konserine 1,5 saat geç çıkınca ıslık ve yuhalamalarla karşılandı. Seyircinin öfkesi, sanatçının sahneye çıkarak şarkısına başlamasıyla dindi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Rio de Janeiro'daki ünlü Maracana stadını dolduran binlerce seyircinin öfkesi, "Sticky and Sweet" adlı turnesi çerçevesinde Brezilya'da bulunan sanatçının sahneye çıkarak şarkısına başlamasıyla dindi. "Pop'un divası", gecikme için özür diledi.

Madonna, şovunun sonunda Brezilya milli Futbol takımının formasını sırtına alınca kalabalığın büyük coşkusuyla karşılaştı.

Ünlü şarkıcının Maracana'da Pazar akşamı verdiği ilk konseri şiddetli yağmura rağmen 70 bin kişi izlemiş, diva yağmurdan kaygan hale gelen sahnede kayarak sırt üstü düşmüştü.

Madonna, Maracana'daki son konserinin ardından da Rio'nun gözde mahallesi Ipanema'ya tüm ekibiyle giderek lüks bir otelin diskoteğinde 3 saat boyunca sabaha dek dansederek herkesi şaşırttı.

Amerikalı şarkıcı, Brezilyalı şarkıcı-besteci ve eski Kültür Bakanı Gilberto Gil ve Brezilyalı Futbol yıldızı Ronaldo ile aynı masada oturdu.

Madonna, Brezilya'daki turnesine, ülkenin ekonomik başkenti Sao Paulo'nun Morumbi stadında yarın, Cuma ve Cumartesi vereceği konserle devam edecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*