Madonna: Doğum sancıları kadar acı

Madonna: Doğum sancıları kadar acı.10581
  • Giriş : 22.05.2008 / 22:39:00

Amerikalı pop yıldızı Madonna, Malavili bir erkek çocuğunu evlat edinmesiyle ilgili tartışmaların, doğum sancıları kadar acılı olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Madonna, Cannes Film Festivali'nde gazetecilere yaptığı açıklamada, sözkonusu tartışmalar için ''Acı vericiydi ve büyük bir mücadeleydi, bunu anlamadım'' diyerek, ''Fakat sonunda bunu mantığa uydurdum. Bir kadın çocuk sahibi olduğunda ve normal doğum yaptığında, muazzam acı çeker'' yorumunu yaptı.

Ünlü şarkıcı, bu dönemde yanıbaşında kendisini çocuk kaçırmakla suçlayan basınla uğraşırken, kendisinin de bir tür doğum sancısı çektiğini bildirdi.

Cannes'da, Malavi'de çocukları vuran, yoksulluk, AIDS ve diğer hastalıkları konu alan, kendi yapımı ''I Am Because We Are'' isimli belgesel filmin gösterimi ve Amerikan AIDS Araştırmaları Vakfı'nın bağış yemeği için bulunan Madonna, şu anda 2 yaşında olan Malavili David Banda'yı 2006 yılından bu yana yetiştiriyor.

Madonna'nın, 1 aylıkken annesi ölen Banda'yı evlat edinmesiyle ilgili karar, gelecek hafta Malavi'de onaylanacak. Banda'nın babası, Madonna'nın oğlunu evlat edinmesine karşı çıkmıyor.

Madonna'nın, 11 yaşında Lourdes isimli bir kızı ve eşi yönetmen Guy Ritchie'den Rocco adında 7 yaşında bir oğlu bulunuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious