Madonna ve Aysel Gürel'i örnek alıyor

Madonna ve Aysel Gürel'i örnek alıyor.12671
  • Giriş : 07.07.2008 / 23:09:00
  • Güncelleme : 07.07.2008 / 23:09:29

Şarkıcı Hande Yener, müzik sektörünü siyah beyaz gördüğünü ve ölene kadar yenilikler yaratacağını söyledi. Yener, Madonna ve Aysel Gürel’in hangi yönlerini örnek olarak alıyor? İşte yanıtı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

NTV’de yayınlanan Gani Müjde’nin sunduğu ’Denizde Hayat’ programına konuk olan şarkıcı Hande Yener ile Kemal Doğulu, Karacaören koyunda tekne ile denizde tur attı.

Geziden sonra Gani Müjde’nin sorularını yanıtlayan Hande Yener, "Ben bizim müzik sektörünü çok siyah beyaz görüyorum. Duygu olarak da, yıllardır hep aynı şeyler. Gerçekten bu işi de yıllarca yapmayı düşündüğüm için, Allah izin verirse ölene kadar, gerçekten de birçok şey yapmak istiyorum. Yapacak o kadar çok şey var ki... Ekip gerekiyordu bunun için, hem görsel olarak hem de müzik olarak. Şimdi yapılmamış bir çok şeyi yapma fırsatı elimize geçti, çok şanslıyız yani" diye konuştu.

MADONNA VE AYSEL GÜREL’İ ÖRNEK ALIYOR

Gani Müjde, başarılı şarkıcıya "Madonna olarak mı görüyorsun kendini, rahmetli Aysel Gürel gibi mi?" şeklinde bir soru yöneltince Yener’in yanıtı şöyle oldu:

"Estafurullah. Allah rahmet eylesin. Bence ikisinin ortak yönü istedikleri gibi olmaları. Korkmamaları çirkin olmaktan veya eleştirilmekten. Ben de o yönlerini idol olarak örnek alıyorum, çünkü içimdekini yapmadıkça o bende mutsuzluk yaratıyor. İnsanlar ne kadar sizin yaptığınızdan memnun da olsa, alkışlasa da siz mutlu olmuyorsunuz, işinizden memnun olmadığınız için. Bence zaten başkalarının beklentilerini yerine getirmek sanatçılık olmuyor. Şarkıcılık oluyor, yorumculuk oluyor. Eğer siz bir tarz yaratırsanız, bir şeyler yapabiliyorsanız, özverilerde bulunuyorsanız, kendinizi tamemen açıyorsanız, paylaşıyorsanız o zaman işin içine sanat giriyor diye düşünüyorum."

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*