Maganda kurşunu öğretmeni vurdu

  • Giriş : 14.08.2006 / 00:00:00

Bütün uyarılara, ikazlara rağmen, maganda kurşunları can yakmaya, arkasında gözü yaşlı insanlar bırakmaya devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Genç öğretmenin sırtına saplanan kurşun, kaldırıldığı hastanede çıkarılırken, öğretmenin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
Olay, gece 00.00 sularında Bozyaka semti 3097 Sokak 9 numara önünde meydana geldi. Limontepe Saadet Onart İlköğretim Okulu'nda sınıf öğretmeni olan Melahat Tarhan (26), havanın sıcak olması nedeniyle yakınları ve aynı sokakta oturdukları komşularıyla çay demleyip evlerinin önüne oturmaya çıktı. Çocuklar sokakta oynarken aralarında Melahat öğretmenin de bulunduğu kadınlardan oluşan grup, evlerinin önünde çekirdek, çay eşliğinde sohbet etmeye başladı. Bu sırada sırtına aniden sert bir şeyin çarpmasıyla kendisini bir böceğin ısırdığını zanneden Melahat Tarkan, elini sırtına doğru uzattığında sert bir cismin sırtına saplandığını farketti. Yakınlarının genç öğretmenin sırtına saplanan cismin kurşun olduğunu farketmesiyle birlikte Tarhan, hemen Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Sınıf öğretmeni olan Tarhan'ın sırtındaki kurşun ameliyatla çıkarılırken sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Sokakta bulunanlar ise herhangi bir tabanca sesi duymadıklarını belirtirken çevresi binalarla çevrili olan sokaklarına kadar gelen kurşunun nereden ve kim tarafından sıkıldığını görmediklerini söyledi. Çok uzaklardan geldiği tahmin edilen kurşunun çevredeki düğünlerden sıkılan tabancalardan atılmış olma ihtimali üzerinde durulurken polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious