Maganda kurşununa yakalandı

  • Giriş : 28.06.2006 / 00:00:00

Mersin'de sokaktan geçen magandaların sıktığı kurşun apartmanın 3. katındaki balkonda oturan bir kişinin koluna isabet etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Alınan bilgiye göre olay, Siteler Mahallesi 5610 Sokak 150 no'lu evin önünde meydana geldi. İddiaya göre 10 çocuk babası Abdulvahap Aranca, 6 çocuğu ile birlikte aparmanın 3. katındaki evinin balkonundan sokak üzerinde meydana gelen trafik kazasını seyretmeye başladı. Daha sonra sokaktan geçen ve kimlikleri tespit edilemeyen 2 kişi kendi aralarında tartışmaya başladı. Tartışma sırasında şahıslardan biri elindeki tabanca ile yere 2 el ateş açtı. Biraz yürüyen şahıslardan biri bu defa 2 defa yere bir defa da havaya ateş açtı. Havaya sıkılan mermilerden biri apartmanın 3. katında 6 çocuğu ile birlikte trafik kazasını seyreden Abdulvahap Aranca'nın sol koluna isabet etti. Kolundan yaralanan Aranca ambulansla kaldırıldığı Mersin Devlet Hastanesi'nde yapılan tedavinin ardından taburcu edildi.

Magandaların açtığı ateş sonucu yaralanan Abdulvahap Aranca olayı şu şekilde anlattı: " 6-7 kişi balkonda oturup evimizin karşısında meydana gelen trafik kazasını seyrediyorduk. Daha sonra sokaktan geçen 2 kişi kendi aralarında tartışmaya başladı. Tartışma sırasında şahıslardan biri yere 2 el ateş açtı. Tartışarak giden şahıslardan biri az ileride 2 el yere bir el ise elini havaya kaldırarak ateş açtı. Havaya atılan kurşunlardan biri koluma isabet etti. 5-6 çocuğum balkonda yatıyordu. Bizi Allah korudu."

Polis olayla ilgisi bulunduğu iddia edilen 2 kişiyi bulmak için çalışma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious