Maganda kurşunuyla ağabeyinin düğününde vuruldu

Maganda kurşunuyla ağabeyinin düğününde vuruldu.8135
  • Giriş : 02.03.2008 / 13:39:00

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde 16 yaşındaki bir öğrenci, ağabeyinin düğününde oynarken maganda kurşunuyla hayatını kaybetti, bir başka düğünde de aynı şekilde bir kişinin yaralandığı bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Alınan bilgiye göre olay, dün gece Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesi Cumhuriyet Mahallesi Orkide Sokak 62 numaralı evin önünde meydana geldi. Şeyhmuz İnansız'ın düğün töreninde havaya rastgele ateş açılması sonucu seken kurşunlardan biri, düğünde oyun oynayan damadın kardeşi Cemil İnansız'a(16) isabet etti. Beline aldığı kurşun sonucu ağır yaralanan Cemil İnansız hastaneye kaldırılırken yolda hayatını kaybetti. Cemil İnsansız'ın cesedi, yapılan otopsinin ardından hastane morgundan alınarak Ceylanpınar yolu üzerinde bulunan yeni mezarlıkta defnedildi. Polis düğün görüntülerine inceleme yapmak üzere el koyarken, yapılan ev aramalarında bir adet tabanca ve bir MP 5 makineli tüfek dipçiği buldu.

Maganda kurşunuyla ölen Cemil İnansız'ın Uluğbey İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencisi olduğu bildirildi. İnansız çiftinin mutlu günü yas evine dönerken, düğünde misafir ağırlamak için açılan 2 çadır ise taziye çadırı olarak kullanıldı.

Öte yandan Viranşehir'de yapılan bir başka düğünde silahla ateş edilmesi sonucu Nazım K.(18) adlı bir genç yaralanarak Şanlıurfa 500 Yataklı Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Nazım K.'nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious