Magandalar hastanelik etti

  • Giriş : 24.11.2006 / 00:00:00

Eskişehir'de, yerel Sonhaber gazetesinde çalışan muhabir Sinan Turhan, trafik ışıklarında yol vermek istediği şahıslar tarafından sopalarla dövüldü

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Devlet hastanesine kaldırılan, alnından ve başında yaralanan gazeteci Turhan'a toplam 8 dikiş atıldı.
Edinilen bilgiye göre, Sonhaber gazetesinde çalışan muhabir Sinan Turhan, Eskişehirspor antrenmanını takip ettikten sonra haberi yazmak için aracıyla işyerine doğru hareket etti. Eskişehir tren istasyonu önüne gelen gazeteci Turhan, arkadan sürekli korna çalan araç içindeki şahıslara yol verdi. Bu sırada M.K. (20), H.İ. (19), V.D (16) ve B.Ö. (18) isimli şahıslar kendilerine yol veren Turhan'ın aracını sıkıştırmaya çalıştı. Bunun üzerine Turhan, "Ne yapıyorsunuz" diyerek söz konusu şahıslara tepki gösterdi.

Bu söz üzerine M.K, H.İ, V.D ve B.Ö, Turhan'a küfür etmeye başladı. Küfürle de kalmayan zanlılar, işi daha da büyüterek araç içinden bulunan plastik sopalarla Turhan'ı dövmeye başladı. Olayda, gazeteci Turhan, alnından ve kafasının sağ bölümünden yaralandı.

Ambulansla devlet hastanesine kaldırılan Turhan'a 8 dikiş atıldı. Polis, Turhan'ı döven şahısları kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı. Turhan, şahıslardan davacı olurken, polis olayla ilgili geniş soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious