Magazin dünyasında ne var ne yok?

  • Giriş : 07.04.2007 / 00:00:00

Dünyanın en seksi validesi Angelina Jolie... David Beckham kız çocuk için kabak diyetinde... Mel’in sinir buhranları... James Doohan’ın külleri uzaya ışınlanacak...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kız çocuk için kabak diyetinde!

İki oğlu olan Victoria Beckham, bir de kızı olması için David Beckham’ı özel bir diyetle besliyor. Süt ürünlerini, çayı, kahveyi ve alkolü David’in hayatından çıkaran Vic, kocasının önüne brokoli, lahana, kereviz, kabak, patlıcan gibi sebzeler sürüyormuş. David Beckham sahalarda istediği kadar essin, evde kimin borusunun öttüğü ortada. Beckham çifti, David’in Galaxy takımına transferinden alacağı 250 milyon doları, Londra’dan Los Angeles’a taşınma maceralarını anlatan 6 bölümlük bir reality show’dan alacakları 19.5 milyon ile katmerlemiş durumda. Los Angeles transferinde de, bu yeni NBC dizisinde de, oğullarına babasınınkine uysun diye aldıkları 47 bin 500 dolarlık tek taş küpede de son kararı veren yine Vic idi. Bu kadar parayı kontrol eden kadın olsak, “Tabağını bitirmezsen buna benzersin” diye çocukları korkutmakta kullanılabilecek türden silikonlar taktırmazdık sanki.

Dünyanın en seksi validesi

Hollywood’un en leziz annesini seçmeyi amaçlayan ankette ilk sırayı Angelina Jolie kaptı. Avustralya’nın “Weekly Famous” adlı dergisinin düzenlediği ankette Angelina Jolie oyların yüzde 26’sını aldı. Çocuklarının çoğunu kendi doğurmak yerine satın aldığı ve doğum kilosu sorunuyla mücadele etmediği düşünülürse sonuç çok normal. Listenin 6’ncı sırasındaki Katie Holmes, Suri’nin doğumunun ardından 13 kilo verdi ama çatlaklar baki tabii... Listenin kalanı: 2. Kate Winslet (18yüzde ), 3. Reese Witherspoon (13yüzde ), 4. Cate Blanchett (10yüzde ), 4. Catherine Zeta-Jones (10yüzde ), 6. Katie Holmes (7yüzde ), 7. Demi Moore (6yüzde ), 8. Julia Roberts (4yüzde ), 8. Nicole Kidman (4yüzde ), 10.Gwyneth Paltrow (2yüzde ).

Mel’in sinir buhranları

Dönem dönem dellenen Mel Gibson, bu kez kancayı “Braveheart” adlı Danimarkalı bir birahaneye, Midtfyns Bryghus’a takmış. 1995’te çektiği epik film “Braveheart”ın ismini çaldığı için firmayı dava etmekle tehdit etmiş. Danimarka patent konseyi, bu isim “Cesur Yürek”ten aşağı yukarı 600 sene önce, Romanyalı bir kral tarafından kullanıldığı için Mel’in bu konuda hiçbir hakkı olmadığını söylemiş. Ancak biranın üretimine son verilmiş. Gibson en son bir kadına küfretmesiyle gündeme gelmişti.

Külleri uzaya ışınlanacak

Pastoral uzay dizisi “Star Trek”in Scotty’si James Doohan, 2005’te, 85 yaşında hakkın rahmetine kavuşmuştu. Ölmeden önce son isteği yakılıp, küllerinin uzaya savrulmasıydı. Ancak, 2006’daki ilk deneme başarısız oldu. Teksaslı Space Service şirketi ikinci denemeyi 28 Nisan’da gerçekleştirecek. Eğer harekat başarılı olursa, Scotty’nin külleri 100 km. tepemizdeki, Termosfer’e kadar çıkarılacak. Dünyaya dönerken paraşütle atmosfere bırakılacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious