Magazin dünyasından Erdoğan'a destek

Magazin dünyasından Erdoğan'a destek.12232
  • Giriş : 31.01.2009 / 09:09:00

Magazin dünyasının ünlü isimleri Başbakan Erdoğan'a "Davos çıkışı" için tam destek verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İPEK TUZCUOĞLU: Ben doğru buluyorum bu çıkışı. Başbakanımıza hak veriyorum. Sonuçta o Türkiye'nin başbakanı ve sürekli sözünü kesemezsiniz. Bu halka yapılan bir saygısızlıktı ve sanıyorum Sayın Erdoğan da öyle değerlendirdi. Birilerinin bir şeyler yapması gerekiyordu. Hem şahıs hem de ulusal platformda Türkiye'nin böyle cengaverlere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

KAYAHAN: Sürekli sözü kesilince ve söz hakkı verilmeyince dayanamadı. İçimden keşke oturuma devam etseydi diye geçirdim. O da etten kemikten yapılmış...

HALİL ERGÜN: Davranışı benim hoşuma gitti. Gazze'de akıl almaz şeyler yaşanacak, sonra herkes susacak, olmaz öyle şey. Bence çok doğru bir hareketti.

ÖZGE ÖZBERK: Bence başbakanımız yerden göğe kadar haklı. Diğer ülkelere süre verilirken, bize sıra geldiği zaman el kol hareketleriyle kesmek istemeleri, doğru bir tutum değildi. Sayın başbakanımız çok da doğru şeyler söyledi. Zaten salonu terk ederken oradaki alkışlardan da anlaşılacağı gibi herkes bu görüşte. Orada bize haksızlık edildi. Bu şekilde olacağına bir daha hiç Davos'a katılmasak da olur.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*