Mahallenin muhtarı olacaktı

Mahallenin muhtarı olacaktı.10857
  • Giriş : 09.10.2008 / 23:36:00
  • Güncelleme : 09.10.2008 / 23:36:33

Muhtar adayı iken iki travesti ile kokain aleminde yakalanan Sami Kutsal, değnekçilikten gözaltına aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Beyoğlu Sütlüce Mahallesi'nin muhtar adayı iken iki travesti ile birlikte kokain alemi yaparken yakalanan Sami Kutsal bu kez korsan otopark işlettiği gerekçesiyle gözaltına alındı.

Geçtiğimiz yerel seçimlerde Beyoğlu Sütlüce Mahalle Muhtarlığı için adaylığını koyan Kutsal, seçimlere kısa bir süre kala Kasımpaşa'da bir evde iki travestiyle birlikte kokain partisi yaparken yakalanmıştı. İhbar üzerine harekete geçen Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Beyoğlu'nda 3 ayrı adrese yönelik eş zamanlı operasyon gerçekleştirdi. Sütlüce'de bir evde izine rastlanan Kutsal, daha sonra gözaltına alındı. Sorgulanmak üzere emniyet müdürlüğüne getirilen Kutsal'ın üzerinde yapılan aramalarda iki kullanımlık kokain maddesi ele geçirildi.

Bayrampaşa ve Beyoğlu'nda iki ayrı korsan otopark işletmek suretiyle haksız kazanç temin ettiği öne sürülen Kutsal'ın emniyetteki sorgusu sürüyor.
Daha önce Narkotik Polisi tarafından Kasımpaşa'da bir evde gözaltına alınan Kutsal iki travesti ile birlikte kokain alemi yaparken gözaltına alınmış ve evde yapılan aramalarda içime hazır 10 gram kokain maddesi ele geçirilmişti. Operasyon sonrası Kutsal'ın polise verdiği ifadelerde otopark mafyalığını legal hale getirmek için muhtarlığa adaylığını koyduğunu açıkça ifade etmişti. Kutsal ayrıca uyuşturucu kullandığını da gözaltına alındığı ilk operasyonda itiraf etmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*