Mahmutpaşalı'nın sahibi kurtarılamadı

Mahmutpaşalı'nın sahibi kurtarılamadı.10188
  • Giriş : 05.02.2008 / 21:24:00

İzmir başta olmak üzere Edremit, Ayvalık ve Manisa'da 8 ayrı şubesi bulunan Mahmutpaşalı Mağazaları'nın sahibi işadamı Şerafettin Yazmacıoğlu, uğradığı bıçaklı saldırıdan kurtarılamadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yazmacıoğlu'nu, iflas ettikten sonra zaman zaman para yardımı yaptığı O.N.Ö.'nün (58) bıçakladığı ileri sürüldü.
36 gün önce bıçaklanarak ağır yaralanan Yazmacıoğlu, tedavi gördüğü Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Polis, olay sonrası kayıplara karışan O.N.Ö.'yü yakalamak için çalışmalarını halen sürdürüyor.

Olay, 31 Aralık 2007 günü Bornova Işıkkent Ayakkabıcılar Sitesi'nde meydana geldi. Mahmutpaşalı Mağazaları'nın sahibi işadamı Şerafettin Yazmacıoğlu'nun yazıhanesine gelen eski ayakkabı imalatçısı O.N.Ö., yardım için para istedi. İddialara göre bu konuşma sonrası O.N.Ö. adlı zanlı, üzerindeki bıçağı çıkararak Yazmacıoğlu'nu karnından bıçakladı.

Ağır yaralı olarak çalışanları tarafından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan Yazmacıoğlu, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen geçtiğimiz gün hayatını kaybetti.

Yazmacıoğlu'nun cenazesi Alsancak Hocazade Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Ayvalık'ta toprağa verildi.

Yazmacıoğlu'nu bıçakladıktan sonra ortadan kaybolan O.N.Ö.'nün yakalanması için polis operasyonlarını sürdürüyor. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

CİHAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious