Mahsun Kırmızıgül de Tuba'nın peşinde

Mahsun Kırmızıgül de Tuba'nın peşinde.8392
  • Giriş : 29.08.2008 / 18:45:00

Mahsun Kırmızıgül yeni filmi için Tuba Büyüküstün'ün peşinde...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mahsun Kırmızıgül, son dönemde Araplar'ın gözdesi haline gelen Tuba Büyüküstün'ü filminde oynaması için ikna etmeye çalışıyor. İşte Kırmızıgül'ün yeni filmiyle ilgili ayrıntılar...

'Beyaz Melek' filmiyle yönetmen olarak sinemaya adım atan Mahsun Kırmızıgül, yine iddialı bir filmin hazırlığı içinde.

Senaryosunu kendisinin yazdığı 'Güneşi Gördün mü?' isimli filmde aynı zamanda yönetmenlik ve oyunculuk da yapacak olan Mahsun Kırmızıgül, son dönemin gözde isimlerinden birisi olan Tuba Büyüküstün'e teklif götürmüştü. Büyüküstün ile bir kaç gün önce tekrar görüşen Kırmızıgül, medyanın gündemine özellikle Araplar'ın ilgisi nedeniyle sıkça gelen genç oyuncuyu ikna etmeye çalışıyor. Şu anda Kanal D'deki 'Asi' dizisinde rol alan Büyüküstün ise henüz düşünme aşamasında.

Televizyon gazetesi'nin haberine göre, son dönemin beğenilen oyuncuları arasında yer alan Hatırla Sevgili dizisinden Cansel Elçin'in de oynayacağı filmin cast görüşmeleri halen devam ediyor. Kurtlar Vadisi dizisinde oynayan Hüseyin Avni Danyal ve Emre Kınay'ın da adının geçtiği filmin, Kırmızıgül'ün bir önceki filminden çok daha iddialı ve dikkat çekici olacağı konuşulmakta.

Eylül'ün 20'sinde Kars'ta çekimlerine başlanması planlanan filmin bir kısmı da yurtdışında geçecek. 'Güneşi Gördün mü?' filmi için, Türkiye içinde ve dışında bir çok yerde çekimler yapılacak. Ayrıca iki farklı ülkeye de gidilmesi planlanmakta.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*