Malatya'da elektrik kesintisi

  • Giriş : 20.02.2007 / 00:00:00

Malatya'da şebeke bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 24-25 Şubat tarihlerinde belirli süreyle bazı bölgelere elektrik verilemeyecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fırat Elektrik Dağıtım A. Ş. (FEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada 24-25 şubat tarihlerinde şebeke bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle bazı bölgelerde belirli saatler aralığında elektrik kesintisi yapılacak.

Elektrik kesintisinin uygulanacağı saatler ve bölgeler ise şöyle; 24 Şubat Cumartesi saat 08:00-12:00 saatleri arası merkez Selçuklu mahallesi, 12:00-16:00 saatleri arası Zaviye Mahallesi, Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi civarı ve Meryem sitesi, 25 Şubat Pazar Yeşiltepe Seyran mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Besi bölgesi, 12:00-16:00 saatleri arası ise Seyran mahallesi.

Yapılan açıklamada uyarılarda bulunularak şebeke yenileme çalışmaları sırasında vatandaşların elektrikle çalışna cihazlarını devreden çıkartmaları istendi.

Çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebilecek.

Jenaratör kullanan abonelerin güvenlikleri açısında elektrik kesintisi sırasında şebeke ayırıcılarını açmaları belirtilen açıklamada, elektrik kesintisi hakkında vatandaşların bir sorun yaşamaları takdirde 186 nolu telefonu aramaları kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious