Malatyaspor Cimbom'a bileniyor

Malatyaspor Cimbom'a bileniyor.14330
  • Giriş : 14.01.2009 / 18:52:00

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Malatyaspor'da, Fortis Türkiye Kupası'nda yapılacak Galatasaray maçının hazırlıkları devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Orduzu Pınarbaşı Nurettin Soykan Tesisleri'nde teknik direktör Hamza Hamzaoğlu yönetiminde yapılan antrenmana sakatlığı süren Mahmut Acar katılmadı.

Teknik direktör Hamzaoğlu, antrenman sonrasında yaptığı açıklamada, Malatyaspor için herkesin taşın altına elini sokması gerektiğini belirterek, ''İnşallah bundan sonraki süreç hepimiz için iyi olur. Biz takım olarak elimizden geleni yapıyoruz. Ancak belirli bir noktadan sonra bizim de yapabileceğimiz bir şey kalmıyor. Şu anda transfer bile yapamıyoruz. Bu konuda kentin ileri gelenlerinin takıma destek vermesi şart'' dedi.

Kendisinin zorluklardan kaçan bir insan olmadığını ifade eden Hamzaoğlu, ''İkinci yarıda bu takımın bir yerlere gelmesini istiyorsak bir an önce transferleri yapmamız şart. Bunun yanında takımda bulunan üç futbolcunun da gönderilmesi gündemde. Bunun engellenmesi için destek bekliyoruz'' diye konuştu.

Takımın forvet oyuncusu Ergun Cengiz ise Galatasaray maçına ayrı bir motivasyon ile hazırlandıklarına değinerek, ''Bu maçlar kendimizi göstermek açısından da önemli. Biz sahaya çıkıp, elimizden geleni yapacağız. Galatasaray güçlü bir rakip, ancak biz de teslimiyetçi bir Futbol oynamayacağız'' şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*