Maldonado, Şükrü Saracoğlu'na hayran kaldı

Maldonado, Şükrü Saracoğlu'na hayran kaldı.16189
  • Giriş : 04.02.2008 / 00:45:00
  • Güncelleme : 04.02.2008 / 00:46:28

Fenerbahçe'nin yeni transferi Şilili futbolcu Maldonado, FB Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki atmosferden çok etkilendiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Maldonado, FB TV'ye yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'nin Galatasaray ile yaptığı maçta ilk kez takımını izleme fırsatı bulduğunu belirterek, ''Takımımla beraber olmasam da ambiyansın ve stadın harika olduğunu gördüm. Galatasaray maçı bizim için önemliydi. Kupa mücadelesi olması nedeniyle zor geçti. Arkadaşlar ellerinden gelen çabayı gösterdi. Çeyrek finaldeki ilk etap tamamlandı. Bundan sonraki maçlar için çalışmak gerekiyor'' dedi.

Lig maçında oynamak istiyorum

Şilili oyuncu, İstanbul'a geldiği andan itibaren çok güzel karşılandığını ifade ederek, ''Ben de tesislere gelir gelmez çalışmalara başladım. İyi çalıştığıma inanıyorum. Bu zamana dek çalışmalar iyi gidiyor. Herkes büyük sevgi gösteriyor. Hafta ortasına dek daha çok çalışarak açığımı kapatıp, hazır duruma gelebileceğimi düşünüyorum. Daha sonra Zico'nun benden istediklerini yansıtacağımı düşünüyorum. Kendisi şans verirse gelecek lig maçında görev alabilirim'' diye konuştu.

Takımda uyum süper

Transferi sonrası ilk dikkatini çekenin iyi bir ekibe geldiği konusu olduğunu vurgulayan Maldonado, ''Takımdaki arkadaşlar birbirleriyle oynamaya alışmışlar. Oynamasam da saha içinde bunu gördüm. Antrenmanlarda arkadaşların birbirine olan inancı ve oynama tarzları beni etkiledi. Benim de amacım bu düzene ayak uydurmak'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious