Maldonado heyecanı arttı

Maldonado heyecanı arttı.11422
  • Giriş : 21.01.2008 / 09:30:00

Farklı Gaziantepspor galibiyetiyle büyük mutluluk yaşayan Sarı-Lacivertli taraftarlar, sevinçlerini ikiye katlamak için Şilili yeni transferin İstanbul'a gelmesini bekliyor

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Her an gelebilir
Sezona olduğu gibi ikinci yarıya da kötü başlayan, ancak Gaziantep karşısında elde ettiği sezonun en farklı galibiyetiyle moral bulan Fenerbahçe’de taraftarların heyecanı transfere döndü. Yöneticilerin, Brezilya’nın Santos takımında oynayan Maldonado ile anlaşmaya varmasından sonra taraftarlar meraklı gözlerle, Şilili oyuncunun yolunu gözlemeye başladı. Bugün Türkiye’ye gelmesi beklenen Maldonado’yla, sağlık kontrolünden geçtikten sonra 3+1 yıllık sözleşme imzalanacak.

Fred, Ada yolcusu
Havaalanında karşılama düzenlemek isteyen taraftarlar, bu nedenle kulübün resmi internet sitesinden 28 yaşındaki Şilili oyuncunun ne zaman geleceğinin duyurulmasını bekliyor. Bu arada adı bir süredir Fenerbahçe ile anılan Lyon’un Brezilyalı golcüsü Fred’in İngiltere’nin Tottenham takımına gideceği duyuruldu. Fransız kulübünün, Ada ekibinden gelen 9 milyon Pound’luk teklifi kabul ettiği, Fred’e de Lyon’dan aldığı senelik ücretin iki katının verileceği bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious