Maldonado'da korkunç şüphe!

Maldonado'da korkunç şüphe!.10836
  • Giriş : 24.02.2008 / 11:30:00

Isınırken sakatlanan ve ilk 11'den çıkarılan Maldonado'nun sol diz altı arka bölümünde yırtık şüphesi var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Isınırken sakatlanan ve ilk 11'den çıkarılan Maldonado'nun sol diz altı arka bölümünde yırtık şüphesi var. Teşhis MR'la kesinleşirse, Şilili oyuncu sezonu kapatacak.

Büyük bir şanssızlık

Fanatik Gazetesi'nin haberine göre, Sarı-Lacivertli renklere ara transferin son dakikalarında büyük umutlarla bağlanan Maldonado, bir maç oynayarak, sezonu kapatabilir. Maç eksiği nedeniyle yoğun bir antrenman programına alınırken, Selçuk’un hastalığı yüzünden Gençlerbirliği Oftaş maçında sürpriz bir şekilde ilk 11’de forma giyen ve futboluyla beğeni toplayan Şilili oyuncu, asların dinlendirildiği dünkü Bursaspor maçında da Zico tarafından ilk 11’e alındı. Ancak maçın başlamasına kısa bir süre kala Maldonado, büyük bir şanssızlık yaşadı.

Hemen hastaneye gitti

Isınma hareketleri sırasında sol dizinde şiddetli bir Ağrı hisseden Şilili futbolcu, durumu derhal kenara iletti. Sağlık ekibi seferber olurken, kısa bir tetkik ve sorgulamadan sonra Maldonado’nun oynayamayacağına karar verildi. Sol diz alt bölüm arka tarafında yırtık şüphesi olan yıldız oyuncu, Acıbadem Hastanesi’ne götürüldü. Yırtık şüphesi, çekilen MR’da da doğrulanırsa, Maldonado büyük olasılıkla sezonu kapatacak. Bu arada onun yerine Aurelio 11’e alınırken, tribündeki Selçuk da 18’e dahil edildi.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious