Maliye Bakanı Unakıtan'a eşinden soru!

Maliye Bakanı Unakıtan'a eşinden soru!.7906
  • Giriş : 16.02.2006 / 00:00:00

Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın Eşi Ahsen Unakıtan, eşine 2005 yılı bütçe sonuçlarını açıkladığı toplantı sonrasında bir soru yöneltti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ahsen Unakıtan, ''2006 ve sonrasında Türkiye ekonomisi her gün artan gücüyle acaba gelişen dünya ekonomisine bir katkı yapacak mı? Siz hangi faktörlerin Türkiye için müessir olacağını düşünüyorsunuz?'' sorusu üzerine, Bakan Unakıtan'ın ''Bunu daha önce sorsaydın da hazırlansaydım olmaz mıydı'' demesi salonda gülüşmelere neden oldu.
Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Marmara Üniversitesi Maliye Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından düzenlenen ''2005 Yılı Bütçe Gerçekleşmeleri, 2006 Yılı Hedefleri ve Beklentiler'' konulu toplantıya eşi Ahsen Unakıtan'la birlikte geldi. Ahsen Unakıtan, toplantı sonrasındaki soru-cevap kısmında eşine bir soru yöneltti. Unakıtan, ''2006 ve sonrasında Türkiye ekonomisi her gün artan gücüyle acaba gelişen dünya ekonomisine bir katkı yapacak mı? Siz hangi faktörlerin Türkiye için müessir olacağını düşünüyorsunuz?'' sorusu üzerine, Bakan Unakıtan'ın ''Bunu daha önce sorsaydın da hazırlansaydım olmaz mıydı'' demesi salonda gülüşmelere neden oldu.

Bakan Unakıtan, Türkiye'nin, bütün üretim süreçlerini yeniden değerlendirmesi, kalitesi yüksek ve markalaşmış bir üretime yönelmesi gerektiğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious