Maltepe'de silahlı sopalı kavga

Maltepe'de silahlı sopalı kavga.14563
  • Giriş : 29.10.2008 / 16:53:00

Maltepe'de iki grup arasında çıkan kavgaa önce taş ve soparlar sonra silahlar konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Esenkent Mahallesi'nde bir telefon kulübesinde görüşme yapan kişi husumetli olduğu kişilerin silahlı saldırısı sonucu yaralandı. İddiaya göre, İzzet Kurubal isimli kişi telefon kulübesinde görüşme yaptığı sırada Tuna Erdaş isimli kişi ve yanındakilerin saldırısına uğradı. İki tarafında kalabalık olduğu anlaşılan olay güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Görüntülerde, üç dört kişilik grup hızla koşarken, karşılıklı olarak ellerindeki taş ve sopalarla birbirlerine saldırdıkları görüldü. Bu sırada Tuna Erdaş isimli kişinin silahından çıkan kurşunlara hedef olan İzzet Kurubal ise yaralanarak olduğu yere yığıldı. Saldırganlar daha sonra hızla uzaklaşırken, olay yerinde 8 adet boş kovan bulundu. Yaralı İzzet Kurubal ambulansla Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılırken, silahlı saldırıyı gerçekleştiren şüpheli Tuna Erdaş kısa sürede yakalandı.

İncelemelerde her iki tarafında önceden sabıka kayıtlarının bulunduğu tespit edildi. Polis merkezinde sorguları tamalanan şüpheliler ise adliyeye sevk edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*