Mamak'ta ÖSS süresince inşaatlar duracak

  • Giriş : 15.06.2006 / 00:00:00

Ankara’nın Mamak Belediyesi, hafta sonu yapılacak olan ve binlerce öğrencinin kaderini belirleyecek Öğrenci Seçme Sınavı’nın (ÖSS) huzurlu bir ortamda geçmesi için önlemler aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Mamak Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada, 18 Haziran Pazar günü yapılacak olan ÖSS’ye girecek olan öğrencilerin sınav sırasında rahat etmeleri ve dikkatlerinin dağılmaması için Mamak Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin gürültüyü önlemek için devriye gezecekleri ve tüm inşaatlarda sınav süresince çalışmalara ara verilmesi için gereken uyarıları yapacakları belirtildi. Açıklamada, uyarılara uyulmaması durumunda ekiplerin cezai işlem uygulayarak gürültüyü önleme yoluna gidecekleri de vurgulandı.

Gençlerin başarılı bir sınav geçirmesi için Mamak Belediyesi’nin görev başında olduğuna dikkat çeken Başkan Gazi Şahin ”Bölgemizde Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz gereken tüm önlemleri almıştır. Gerek devriye gezen ekiplerimiz gerekse belediyemizde telefon başında şikayetleri değerlendirmeye alacak personelimizle ÖSS Sınavına Mamak Belediyesi olarak hazırız” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious