Mamma Mia, İstanbul'a geliyor

Mamma Mia, İstanbul'a geliyor.10847
  • Giriş : 08.03.2008 / 14:59:00

Bütün dünyada 30 milyondan fazla seyirci tarafından izlenen MAMMA MIA, Beşiktaş Kültür Merkezi ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı'nın (İKSV) organizasyonu ile Ekim ayında İstanbul'a geliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Dünyanın en neşeli, en eğlenceli, en coşkulu müzikalleri arasında gösterilen, seyirciyi ilk şarkısından itibaren coşkusuyla ayağa kaldıran, 2 saati aşkın bir süre boyunca izleyenleri etkisi altında tutan müzikal, tüm dünyada eleştirmenlerin bir numarası olmayı sürdürüyor. 1999 yılından bu yana 170'ten fazla şehirde gösteri yapan, gittiği her yerde manşetlerden inmeyen MAMMA MIA, her akşam 17 bin seyirci karşısına çıkıyor. Müzikal, Broadway'de tüm zamanların en çok hasılat yapan gösterisi unvanını da elinde bulunduruyor. Tüm dünyada 350 milyon albüm satmış ABBA grubunun şarkıları ile hazırlanan MAMMA MIA müzikali, Londra'daki gösterimin ardından hızla büyüdü ve şuanda İngilizce dışında Almanca, Rusça, İspanyolca, Japonca ve İskandinav dillerinde her akşam dünyanın farklı şehirlerinde perdesini açmaya devam ediyor.

Aynı anda 10 farklı şehirde sahneye çıkan ve tüm şehirlerde kapalı gişe oynayan dev müzikal, MAMMA MIA, 2 hafta boyunca perdesini İstanbul'da açacak. Biletleri karaborsada 300 pounda satılan, aylar sonraya yer bulunabilen müzikal yakına Türkiye'ye geliyor. Geçtiğimiz günlerde Londra'da 3 bin 500. performansını kutlayan müzikalin İstanbul gösterilerinin biletleri yakında satışa sunulacak. Masmavi bir Akdeniz hikayesini sahneye taşıyan müzikal, düğün hazırlığı yapan bir genç kızın babasını bulma hikayesini ABBA'nın hit olmuş şarkılarıyla anlatıyor. İha'nın görüntülü haberi için vdeiomuzu tıklayınız.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious