Mancini resmen kovuldu

Mancini resmen kovuldu.11253
  • Giriş : 29.05.2008 / 22:26:00

Roberto Mancini'nin başkan Massimo Moratti'yle buluştuğunu ancak görevine son verildiği haberlerinin asılsız olduğunu dile getiren Inter, bu açıklamanın üzerinden çok geçmeden teknik direktörleriyle yollarını ayırdıklarını resmen açıkladı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İnter resmi internet sitesi www.inter.it aracılığıyla yaptığı açıklamada, teknik direktör Roberto Mancini'nin görevine son verdiklerini resmen açıkladı.

Açıklama şöyle:
"FC Internazionale, teknik direktör Roberto Mancini'nin Inter-Liverpool maçından sonra yaptığı açıklamalar nedeniyle kovulduğunu belirtir"

Mancini, Şampiyonlar Ligi'nde Liverpool'a elendikleri karşılaşma sonrasında yaptığı açıklamada, sezon sonunda görevi bırakacağını belirtmiş, ancak bir gün sonra fikrini değiştirmişti.

Inter'den daha önce yapılan açıklamada, İtalyan teknik adamın başkan Massimp Moratti'yle buluştuğunu ancak görevine son verildiği haberlerinin asılsız olduğunu dile getirilmiş, "Başkan Massimo Moratti ve teknik direktör Roberto Mancini arasında tamamen profesyonel bir görüşme yapılmıştır, basında çıkan haberler gerçekleri yansıtmamaktadır" denilmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious