Maniche'den Fener'e kötü haber

Maniche'den Fener'e kötü haber.11851
  • Giriş : 27.05.2008 / 12:35:00

Atletico Madrid'ten ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Maniche'in Fenerbahçe'den de teklif aldığı belirtildi!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İspanyol kulübünün, 1 yıllık daha sözleşmesi olan futbolcu için 8 milyon euro istediği, Portekizli futbolcunun da İngiliz veye Fransız ekiplerini istediği iddia ediliyor!

İspanyol spor gazetesi AS, Atletico Madrid takımından ayrılmasına kesin gözüyle bakılan ''Maniche'' lakaplı Portekizli Nuno Ricardo Oliviera Riberiro'nun Fenerbahçe'den de teklif aldığını ama tercihinin İngiliz veye Fransız takımları olduğunu iddia etti.

Atletico Madrid'de bekleneni veremeyen, kötü bir sezon geçiren ve teknik direktör Javier Aguirre ile de anlaşamayan orta saha oyuncusu Maniche, sezon ortasında İnter'e kiralanmıştı.

İspanyol kulübü ile 1 yıllık daha sözleşmesi olmasına rağmen satılacağı belirtilen Portekizli futbolcu için Atletico Madrid'in, en az Dinamo Moskova'dan alırken ödediği 8 milyon Avro'luk bonservis ücretini istediği ileri sürülüyor.

Bu arada Trabzonsor'dan Atletico Madrid'e gelen Fabiano Eller'de gidecek futbolcular arasında gösterilirken, eski takımı Brezilya'nın İnternacional de Portoalegre'ye döneceği iddia ediliyor.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious