Manisa kalecisine GS-FB kancası

Manisa kalecisine GS-FB kancası.14587
  • Giriş : 01.06.2009 / 16:57:00

Manisaspor'un başarılı file bekçisi Ufuk Ceylan'a Galatasaray'dan sonra Fenerbahçe'nin de talip olduğu öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Azerbaycan maçı için A Milli Takım kadrosunda bulunan genç kaleci için Fenerbahçe'nin ciddi bir teklif yaptığını dile getiren bir yönetici, "Daha önce söylediğimiz gibi, bu konuda hem kulübümüzün hem de futbolcumızun çıkarlarını ön planda tutarak karar vereceğiz. Şu ana kadar netleşmiş bir şey yok. Teklifi yönetimde değerlendirip, gerekeni yapacağız" diye konuştu.

Öte yandan genel menajerliğe getirilen Sinan Engin, yarın resmen görevine başlayacak. Tarık Almış Tesisleri'nde Başkan Kenan Yaralı ve Teknik Direktör Levent Eriş ile bir görüşme yapacağı bildirilen Engin, transfer çalışmalarına hemen başlayacaklarını söyledi. 23-24 kişilik bir kadro oluşturmak amacında olduklarını söyleyen Sinan Engin, "Elimizde iyi bir takım ve kaliteli oyuncular var. Manisaspor'un önemli bir vitrin olduğunu herkes gördü. Bu takımda forma giyen oyuncular çok iyi yerlere geliyor. Teklif yapacağımız futbolcular açısından bu durumun önemli bir artı olacağını düşünüyorum" dedi.

Hafta içinde sözleşmesi sona eren futbolcularla görüşmesi beklenen yönetimin Cenk ve Muhammet Hanifi ile yolları ayıracağı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*