Manisa sapığı yakalandı

Manisa sapığı yakalandı.13286
  • Giriş : 26.11.2008 / 20:46:00

Manisa'da yaşları 14 ila 20 arasında değişen 7 kıza tacizde bulunduğu iddia edilen şahıs gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Manisa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Masası dedektiflerinin uzun süredir taciz iddiasıyla takip ettiği İ.G. (24) yakalandı.

Yapılan şikayetler üzerine takibe alınan şüpheli İ.G., çeşitli yerlerde yaşları 14 ila 20 arasında değişen kızlara cinsel tacizde bulunarak sarkıntılık ettiği iddiasıyla gözaltına alındı. Polis, mağdur oldukları gerekçesiyle şikayetçi olan N.B. (20), S.S.T. (16) ,S.G. (16), D.A. (17), E.Ç. (14), S.Y. (16) ve B.B. (18) isimli kız öğrenciler ile şüpheliyi yüzleştirdi. Şüpheli, mağdurlar tarafından kesin teşhis edildi.

Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Manisa il merkezinde çeşitli adreslerde toplam 7 ayrı olayda kız çocuklarına elle sarkıntılık yapıp cinsel tacizde bulunduğu belirlenen şüpheli İ.G.'nin verilen eşkal doğrultusunda yakalandığı bildirildi.

Şüphelinin Kenan Evren Küçük Sanayi Sitesi'nde bulunan bir plastik enjeksiyon fabrikasında işçi olarak çalıştığı ve kısa süre önce evlendiği belirlendi. Sağlık raporu alındıktan sonra adli makamlara sevk edilen İ.G.'nin yarın mahkemeye çıkarılacağı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*