Manisa'da Sinan Engin depremi!

Manisa'da Sinan Engin depremi!.8760
  • Giriş : 12.06.2009 / 20:50:00

Manisaspor'da yaklaşık 10 gün önce büyük umutlarla genel menajerliğe getirilen Sinan Engin, istifa sinyali verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Süper Lig'in yeni takımı Manisaspor'da yaklaşık 10 gün önce büyük umutlarla genel menajerliğe getirilen Sinan Engin, istifa sinyali verirken yönetim, teknik direktör Levent Eriş'ten ayrılmasını istedi.

Manisaspor'da beklediği çalışma ortamını bulamadığını dile getiren Sinan Engin, kulüp içinde bir takım sorunlar yaşadığını belirterek şunları söyledi:
"İstediğim profesyonel çalışma ortamını bulamadım. Yönetimle bazı konularda görüş ayrılıkları ortaya çıktı. Kulüp Başkanı Kenan Yaralı'ya olayları anlattım. Bir iki gün içinde sorunları çözme sözü verdi. Bugünkü şartlarda Manisaspor'da kalamam. Ancak yine de her şey bitmiş değil. Bazı şeyler değişebilir."

Bu arada Sinan Engin'le yaptığı görüşmeden sonra Levent Eriş'i telefonla arayan Başkan Kenan Yaralı'nın, "Sinan Engin, görevi bıraktı. Yönetim senin de ayrılmanı istiyor" dediği öğrenildi. Görevi sürdüreceği açıklanmasına rağmen henüz sözleşme imzalamayan Levent Eriş'de, "Birliktelikler varsa, ayrılıklar da olabilir" diyerek, "İşin tadı kaçtı. Bu saatten sonra geri dönüş çok zor. Başkanla yüz yüze görüştükten sonra daha ayrıntılı açıklama yapacağım" diye konuştu.

Teknik direktör arayışına başlayan yönetimin Mesut Bakkal ve Samet Aybaba ile ilgilendiği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*