Manisa'da trafik kazası, 2 ölü

Manisa'da trafik kazası, 2 ölü.12386
  • Giriş : 08.05.2006 / 00:00:00

Manisa'nın Saruhanlı ilçesi Hacırahmanlı kavşağında, Akhisar istikametine gitmekte olan Bünyamin Ateş yönetimindeki 45 YT 329 plakalı araç, yağmurdan dolayı yolun kaygan olması sebebiyle otobüs durağına çarparak tahliye kanalına uçtu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Araçta 4 tane sağlık karnesi bulunması üzerine ikisinin çocuklara ait olduğu belirlenince, kepçe yardımıyla kanalda çocukların cesetleri de arandı. Bulunamayınca trafik ekiplerinin araştırması sonucu çocukların evde olduğu, çiftin Manisa'ya tedavi için gittiği öğrenildi. Kazayı duyan Hacırahmanlı sakinleri olay yerine akın etti.

Görgü şahitlerinden İsmail Kurutaş, "Olay yerine geldiğimizde araç ters vaziyette kanalın içinde yüzüyordu. İçinde bulunanları kişileri çalıştık. Sürücü Bünyamin Ateş yaşamını yitirmiş, eşinin ise nabzı atıyordu. Onu kurtarmak için mücadale ettik ama olmadı. Cankurtaran geç geldi." dedi.

Bünyamin Ateş'in, Akhisar Körfez Dersanesi'nde bilgi işlemci olarak görev yaptığı ortaya çıktı. Çiftin evli ve 2 çocuk sahibi olduğu belirtilirken kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious